Schooiertocht Kaag en Braassem met fiets en lunch in Groene Hart

Geniet van uw fietstocht in het gebied van Kaag en Braassem en geniet van een heerlijke lunch bestaande uit verse streekproducten.

De 11 dorpskernen in het Hollands Plassengebied vormen samen de gemeente Kaag en Braassem. Het is een prachtig gebied, dat zich met de fiets makkelijk laat ontdekken. Na koffie met gebak start uw fietstocht. Uw reisje  voert u langs koeien en schapen, langs boerderijen en door polders. U fietst een leuke route langs boerderijen die streekproducten verkopen, streekbrood, boerenboter, boeren Goudse en Leidse kaas, verse kwark, en ga zo maar door. Aangekomen op de lunchlocatie staat de tafel voor u feestelijk gedekt. Laat het u lekker smaken.

Dit arrangement is niet te reserveren op zondag. Alleen te boeken van maart t/m september.

Een soortgelijke fietstocht is ook te boeken in het Land van Wijk en Wouden.



Offerte aanvragen
ca. 4 uur

€ 41,50 p.p. excl. BTW

fietshuur, route, koffie met gebak en lunch
minimaal 10 personen

Boekingskosten € 15 (incl. btw)

Uitjes die ook leuk zijn

fietsen in de polder

Fietsen in de Polder

Fietsen in het Groene Hart of in Kaag en Braassem

Een fietstocht door de polders van het Groene Hart

fietstocht Land van Wijk en Wouden met lunch

Op een schooiertocht schooiert u onderweg op de fiets uw eigen lunch bij elkaar, bestaande uit verse streekproducten. Aan het eind van de tocht staat een gedekte tafel voor u klaar. Erg leuk als groepsuitje. Op deze tocht doorkruist u het schitterende Land van Wijk en Wouden.

Den Haag op stand: Fietstocht door de sjieke buurten

Maak kennis met het Willemspark, de Archipelbuurt en Duinoord

Een begeleide fietstocht door de wijken rondom het centrum.

Offerte / Informatie aanvraag

Aan het laden...
Contactgegevens
Groepsuitje details

Schooiertocht Kaag en Braassem met fiets en lunch